Ośrodek jazdy konnej

Podziwiaj piękno gór z końskiego grzbietu...

Jeśli jesteś pasjonatem koni, wizyta na Magórach to najlepszy sposób na aktywne spędzenie czasu na łonie natury. Nasze konie są grzeczne i zrelaksowane, dlatego wypoczynek na ich grzbietach w połączeniu z pięknem okolicznej przyrody to idealny sposób na oderwanie się od szarej codzienności.


..bez względu na wiek i umiejętności

U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Najmłodszych zapraszamy na oprowadzania i spacery do lasu. Dla tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z końmi proponujemy naukę jazdy na placu. Dla zaawansowanych jeźdźców oferujemy zwiedzanie malowniczego Beskidu Sądeckiego zarówno po stronie polskiej jak i słowackiej. Dla grup szkolnych możemy przygotować imprezę przy ognisku połączoną z oprowadzaniem na koniach.


Życiowa pasja

Konie istniały dla mnie od zawsze. Najpierw szkoła, klub jeździecki, potem praca. Gdzieś pomiędzy Beskidem Niskim, Bieszczadami a Warszawą zaczęła kiełkować myśl, że istnieje na pewno takie miejsce gdzie da się połączyć konie i góry. Miejsce do którego można zaprosić innych pasjonatów jeździectwa i pozwolić im cieszyć się z tego, co mi samej przynosi tyle radości.

Serdecznie zapraszam, Ola


Cennik

  •     Oprowadzanie - 10min / 25zł
  •     Jazda na lonży - 30min / 50zł
  •     Jazda na placu - 45min / 60zł
  •     Jazda w teren - 60min / 70zł
  •     Zajęcia z ziemi, nauka komunikacji z końmi, spacery z końmi do lasu - 60min / 50zł

Jazdy konnej tylko po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie : 18 446 56 06, 510 103 127
Przy grupach powyżej 20 osób możliwe zniżki.

Z uwagi na dobrostan naszych koni maksymalna waga jeźdźca to 80 kg.

Zobacz też: LATO ZKOŃMI dla dzieci i młodzieży - 2024 : Chata Magóry (chatkamagory.pl)