Chata z klimatem

Jak w domu

Chata Magóry to jedyne miejsce w Beskidzie Sądeckim gdzie można poczuć się jak w domu. Bujany fotel, domowe jedzenie, czyste powietrze i szum drzew sprawiają że aż chce się usiąść z książka (lub kotem :) na kolanach...
Goście mają możliwość korzystania z kuchni i samodzielnego przygotowywania posiłków, ale oczywiście zachęcamy do próbowania naszych domowych specjałów.


Noclegi z klimatem

Chata ma możliwość ugoszczenia 35 osób w 3 pokojach grupowych. Największa sypialnia (do 15 os.) znajduje się na poddaszu nad jadalnią. Pozostałe 2 pokoje umieszczone są w "stajence", znajduje się tam piec dzięki któremu jest ciepło i przytulnie. Do dyspozycji gości jest toaleta i prysznic z ciepłą wodą, oraz wychodek na zewnątrz. Nasi goście oprócz specjałów magórskiej kuchni mogą korzystać z aneksu kuchennnego.


Dla leniuszków i dla aktywnych

Na polanie obok Chaty znajduje się wiata ogniskowa, która dzięki zadaszeniu, zaprasza do biesiadowania przy ogniu bez względu na pogodę. Również hamak zawieszony między drzewami zawsze cieszy się wielkim powodzeniem. Bardziej aktywnych Polska i Słowacja kusi mnogością szlaków i pięknymi widokami. Miłośnicy dobrej nuty też znajdą coś dla siebie, bo Chata stoi otworem dla wszystkich, którym w duszy gra.


Jędrek - Gospodarz na Magórach

Wszystko zaczęło się w Gorcach. Magiczna drewniana chata - stara owczarnia, bez prądu i wody - z widokiem na Tatry - Metysówka...
...O śmierci Metysa dowiedziałem się na mieście. Postanowiłem pojechać i przekonać się osobiście; wziąłem wolny weekend i ruszyłem na Halę Długą. Okazało się że pogrzeb odbył się miesiąc wcześniej.I tak zostałem w chatce przez cztery lata. Później długo szukałem czegoś własnego, aż w końcu osiadłem na Magórach.

Zapraszam Was do Naszego domu – mam nadzieję, że odnajdziecie w nim to coś, co mnie kiedyś kazało wracać do chatki na Hali Długiej.


Oferta

Nocleg- 25 zł.

Od maja 2019 nocleg -30 zł

Dla grup powyżej 25 osób istnieje możliwość zniżek.

 

Dowóz  bagażu-Chata znajduje się 25 min. spacerem od parkingu, jeżeli nie czujecie się na siłach by wnieść swoje bagaże- po wcześniejszym ustaleniu możemy je wwieźć samochodem terenowym- 40 zł

POBYT Z PSEM - za pobyt czworonoga nie pobieramy dodatkowych opłat. Jednak zw względu na to że sami mamy koty , konie i psy które nie zawsze dogaduję się z innymi psami  prosimy o kontrolowanie swoich pupili - w razie koniecznosci trzymanie ich na smyczy oraz stanowcze  nie wprowadzanie ich do jadalni.