Schronisko z klimatem

Jak w domu

Chata Magóry to jedyne miejsce w Beskidzie Sądeckim gdzie można poczuć się jak w domu. Bujany fotel, domowe jedzenie, czyste powietrze i szum drzew sprawiają że aż chce się usiąść z książka (lub kotem :) na kolanach...
Goście mają możliwość korzystania z kuchni i samodzielnego przygotowywania posiłków, ale oczywiście zachęcamy do próbowania naszych domowych specjałów.


Noclegi z klimatem

Chata ma możliwość ugoszczenia 40 osób w 3 pokojach grupowych. Największa sypialnia (20 osób) znajduje się na strychu nad izbą. Pozostałe 2 pokoje umieszczone są w "stajence", znajduje się tam piec dzięki któremu jest ciepło i przytulnie. Do dyspozycji gości jest toaleta i prysznic z ciepłą wodą, oraz dwa kibelki na zewnątrz.


Dla leniuszków i dla aktywnych

Na polanie obok Chaty znajduje się wiata ogniskowa, która dzięki zadaszeniu, zaprasza do biesiadowania przy ogniu bez względu na pogodę. Również hamak zawieszony między drzewami zawsze cieszy się wielkim powodzeniem. Bardziej aktywnych Polska i Słowacja kusi mnogością szlaków i pięknymi widokami. Miłośnicy dobrej nuty też znajdą coś dla siebie, bo Chata stoi otworem dla wszystkich, którym w duszy gra.


Jędrek - Gospodarz na Magórach

Wszystko zaczęło się w Gorcach. Magiczna drewniana chata - stara owczarnia, bez prądu i wody - z widokiem na Tatry - Metysówka...
...O śmierci Metysa dowiedziałem się na mieście. Postanowiłem pojechać i przekonać się osobiście; wziąłem wolny weekend i ruszyłem na Halę Długą. Okazało się że pogrzeb odbył się miesiąc wcześniej.I tak zostałem w chatce przez cztery lata. Później długo szukałem czegoś własnego, aż w końcu osiadłem na Magórach.

Zapraszam Was do mojego domu – mam nadzieję, że odnajdziecie w nim to coś, co mnie kiedyś kazało wracać do chatki na Hali Długiej.


Cennik

Nocleg- 25 zł.

Dla grup powyżej 25 osób istnieje możliwość zniżek.